Večer bosenské kultury ve vile Löw-Beer

V rámci Dnů slovanské kultury proběhne 31. červnece 2020 ve 20 hodin vernisáž panelové výstavy Bosenský film, kterou poté můžete v zahradě Vily Löw-Beer v Brně vidět až do 20. srpna 2020. Výstava představí největší úspěchy bosenské kinematografie a současně i kompletní tvorbu bosenského režiséra Emira Kusturici.

Vernisáž doprovodí koncert Predraga Duronjiće a beseda s novou velvyslankyní Bosny a Hercegoviny v Praze J. E. Martinou Mlinarevič. Současně bude v Café Löw-Beer vystavena faksimile nejslavnější bosenské knihy zapsané na seznam Paměť světa UNESCO – Sarajevské hagady

Číst dál...

Kino Art se vrací do zahrady vily Löw-Beer

Vytáhněte ze skříně vaši oblíbenou letňákovou deku a vyveďte ji na zahradu Vily Löw-Beer v Brně! Po celé prázdniny bude opět hostit projekce letního kina v režii Kina Art. Můžete se těšit na pečlivě vybrané filmové hity promítané pod hvězdnou oblohou v kouzelné zahradě, která je od června spojena turniketem se sousední zahradou vily Tugendhat.

Program letního kina nabídne populární divácké hity jako Vlastníci nebo Tenkrát v Hollywoodu, oscarový snímek Parazit i nejvíce navštěvovaný český dokument V síti. Promítání začne už 26. června 2020 americkou filmovou klasikou Zpívání v dešti. Před projekcí můžete zkusit Audiovíz – filmový kvíz sestavený z audio ukázek.

Číst dál...

Galerie Celnice hostí výstavu fotografií Kurta Bardoše

Výstava Než se vše změnilo představí dílo amatérského fotografa Kurta Bardoše (1914‒1945) z brněnské židovské rodiny, jehož životní příběh skončil v koncentračním táboře Dachau. Snímky pořízené na přelomu 30. a 40. let odráží klasické trendy meziválečné fotografie a téměř zázračně přežily dramatické zvraty 20. století.

Galerie Celnice hostí výstavu připravenou s brněnskou pobočkou Židovského muzea v Praze až do 6. září 2020. Galerie je volně přístupná denně kromě pondělí v čase 10 až 18 hodin. Ve středu 2. září 2020 v 17 hodin se můžete zúčastnit komentované prohlídky výstavy.

Číst dál...

Svatební den ve vile Löw-Beer

x

Třetí ročník Svatebního dne ve vile Löw-Beer připravený ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou.

Poznejte nádherné místo pro Váš svatební obřad v zrekonstruované secesní vile a přijďte si vybrat z nabídky profesionálních dodavatelů svatebních služeb. V sobotu 13. ledna od 10 do 16 hodin Vás bude čekat výstava svatebních a společenských šatů a obleků.

Uvidíte svatební dorty a cukroví, ochutnáte vína z moravského rodinného vinařství. Prohlédnete si originální svatební oznámení a další svatební tiskoviny. Můžete si vyzkoušet svatební líčení nebo svatební účes. Prohlédnete si práci svatebního fotografa. Nebude chybět profesionální svatební DJ, smyčcové trio ani živá kapela. Nezávazně můžete využít konzultace se svatebními koordinátorkami.

Loňský ročník přinesl ukázku módy z minulosti, v letošním ročníku předvedeme něco ze současné svatební módy. Na přehlídky se můžete těšit ve 12.00 a v 15.00. Připravili jsme je pro Vás společně se salonem LENA.BE známé brněnské módní návrhářky Magdalény Bergmanové a zakázkovým krejčovstvím DELOR.

Vstupné 75 Kč. Všechny vstupenky budou slosovány a na výherce čekají zajímavé ceny od přítomných svatebních dodavatelů. 

Událost na Facebooku zde.

 

Seznam vystavovatelů:

Vinařství Nosreti
Hudba Filip
Moderátor Jiří Flaisig (Hitrádio City)
Photo Nejedlí
Módní návrhářka Magdaléna Bergmanová a její značka LENA.BE
Zakázkové krejčovství DELOR
Svatební oznámení a tiskopisy Petra Zobačová
Sweets by Anett
Vizážistka Monika Morawitzová
Květinové studio AMMI
Kadeřnice Lucie Lojkásková
Fotokoutek Tomáš Michna Photography
Pezbo Showtechnic

 

Svatebn den 2018 kalendar

Zpět