Vila dětem: šifrovací hra na Facebooku

Vila dětem je online! Aktivity a zábavu na doma inspirovanou našimi pravidelnými programy pro rodiče s dětmi najdete v této rubrice našeho webu nebo na Facebooku.Tam navíc můžete sdílet své zážitky, fotografie nebo návrhy na zlepšení. Na Facebooku se bude také soutěžit.

Dnes začíná sedmidenní šifrovací hra Záhadná půda. Odhalte, komu patřila tajemná bedna, kterou jsme našli na půdě vily... Každý den se na naší Facebookové stránce objeví jedna šifra, když vyřešíte všechny, získáte heslo. Jako odměnu pro úspěšné luštitele máme připravenou originální karetní hru.

Číst dál...

Vydejte se na virtuální prohlídku vily Löw-Beer

Vila Löw-Beer v Brně je nyní v době vyhlášeného nouzového stavu stejně jako desítky dalších kulturních institucí uzavřena. Do areálu vily však můžete nahlédnout i z pohodlí svého domova, prostřednictvím virtuální prohlídky. Najdete ji na adrese: muzeumbrnenska.pano3d.cz, kde si můžete prohlédnout i další pobočky Muzea Brněnska.

Projděte se zahradou, prozkoumejte schodišťový sál – největší místnost ve vile, s krásným secesním vyřezávaným zábradlím a proskleným světlíkem. Nahlédněte i do části stálé expozice a půdních prostor. Virtuální prohlídka nabízí také letecký pohled na vilu a její nejbližší okolí.

Číst dál...

Koncert HaChucpa ODLOŽEN

Koncert židovské hudby v podání souboru HaChucpa, který měl proběhnout 29. března 2020 v 18 hodin ve Vile Löw-Beer v Brně, je odložen. Ve stejný den a čas se můžete podívat alespoň na živý vstup z vily s houslistkou tohoto souboru na našem Facebooku :)

Náhradní termín koncertu bude oznámen na webových stránkách a Facebooku vily. Odloženo je také otevření výstavy fotografií Marka Goldberga Tváře Izraele.

Číst dál...

Vila dětem

Vila dětem online! Aktivity a zábava na doma, inspirované našimi pravidelnými programy pro rodiče s dětmi.

 

PEXESO

Hraj online ZDE nebo stáhni a vystřihni ZDE

NEBE-PEKLO-RÁJ

ZDE můžeš stáhnout, potom vytiskni, vystřihni, poskládej a hraj

ŠIFROVACÍ HRA ZÁHADNÁ PŮDA

Odhal, komu patřila tajemná bedna, kterou jsme našli na půdě vily... Soutěžit můžeš na Facebooku, kde se od 27. 3. 2020 každý den objeví jedna šifra. Když vyřešíš všech sedm, získáš heslo. Jako odměnu pro úspěšné luštitele máme připravenou originální karetní hru.

1. ŠIFRA

2. ŠIFRA

3. ŠIFRA

4. ŠIFRA

5. ŠIFRA

6. ŠIFRA

 

Vila dětem je i na Facebooku, kde můžete sdílet své zážitky, fotografie nebo návrhy na zlepšení.

 Vila detem web